| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 19:14 Заглавие: Дъмп за Голф 3 |
|
|
| Търся дъмп за голф 3 1993 г., километраж VDO 88 311 188, пром 93с46. Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пет Юни 23, 2006 10:25 Заглавие: |
|
|
Какво му е на оригиналния?Напиши другия номер,например
1Н6 919 033 М,бензин или дизел,има ли обортомер и т.н.Може да се намери нещичко. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Юни 23, 2006 14:00 Заглавие: |
|
|
| Номерът е 1Н6 919 033. Бензин, оборотомер няма. Някой се е пробвал през диагностиката. Оригиналният пром не се държи нормално - при опит за запис постоянно дава грешки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Юни 23, 2006 16:32 Заглавие: |
|
|
Дрън дрън диагностиката на този голф няма достъп до таблото .Трябва да бъдеш откровен ако искаш да ти помогнем. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Юни 23, 2006 22:20 Заглавие: |
|
|
| Извинете ме за гафа, но не се опитвам да ви заблудя. Истината е, че нямам голям опит и за това ви се струва, че шикалкавя. Един приятел си докара колата и ми каза, че са пробвали да му върнат километража, но не станало. Предположих, че е през диагностиката, но явно греша. Дъмпа, който свалих беше невероятен - поредица от пълни и празни адреси /не ми е под ръка да го приложа/. При опит да запиша дъмп на оригиналния пром с други километри постоянно ми дава грешки. Като запиша дъмпа на друга 93с46 няма проблеми. За това мисля да сменя прома и търся читав дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 9:15 Заглавие: |
|
|
Май,не я четеш тази памет както трябва.Ако не е добре,на дисплея ще има ------ или error.Все пак ето нещо  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 10:00 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за съдействието. Проблемът е временно решен с друг километраж - втора употреба, така че ще имам възможност и време да се позанимавам с този. Ще докладвам за резултатите. Успех на всички! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 20:31 Заглавие: |
|
|
| nik_69 написа: | Май,не я четеш тази памет както трябва.Ако не е добре,на дисплея ще има ------ или error.Все пак ето нещо  |
Дъмпа Golf 3 VDO, записан на нов пром, ми свърши чудесна работа и проблемът вече е решен. За спорта му "отвъртях" 60к. А проблемът според мен беше в стария пром, който упорито отказва да записва на някои от адресите си. Благодаря още веднъж и успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Юли 06, 2006 15:03 Заглавие: |
|
|
Браво бе Пич аз ако кажа за троика 60 лв ще ми заобикалят сервиза от 3 км. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Юли 06, 2006 19:09 Заглавие: |
|
|
| Имах пред вид, че врътнах километража с 60 хиляди назад, не че съм взел 60 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|