| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 17:41 Заглавие: Странен проблем с Сони KV-29X5R |
|
|
| Колеги,Сони KV-29X5R,проц.SAA5497PS/039,видео CXA2060BS след 2-3 часа работа започва сам да си сменя каналите.Върти ги надолу.Спираш го за около 30 мин. и си тръгва за следващите 2-3 часа.Според клиента има моменти да работи без проблем с месеци но като се закучел не можел въобще да се гледа.Оставих го да работи отворен превключи 4-5 канала надолу и спре,след 15 мин 2-3 канала нагоре и се кротне.След час пак някакво подобно изпълнение.Приемам всякакви препоръки че не знам от къде да почна.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 18:10 Заглавие: |
|
|
| Откачи бутоните и виж как е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 18:59 Заглавие: |
|
|
| имах подобен дефект само,че на Фунай и се оказа самото дистанционно-произволно си включваше" терсене" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Юли 18, 2006 14:33 Заглавие: |
|
|
| имал съм го същия проблем -излезе от кварца на процесора,-ако не е от бутоните или инфрареда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 18, 2006 17:27 Заглавие: |
|
|
Махнах бутоните на каналите и Сонито работи цял ден без проблем ама си мисля да не съм попаднал на работещия период  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Юли 18, 2006 17:50 Заглавие: |
|
|
На тия това е един от основните проблеми.
Само не знам откъде ще намериш.Аз преди време не открих такива
бутони.А нямах желание да се моля на нашите "представители" на SONY. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|