| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 13:22 Заглавие: Сервизно меню за SONY KV-14M1K , ореол върху изображението |
|
|
Здравей те колеги ! Интересувам се как се влиза в сервизното меню на SONY KV-14M1K , за да коригирам цветовете. Дава ми червен ореол на изображението . Смених електролитите на високото и фокусиращото напрежение но няма разлика . Има разлика в напрежението на пушките т.е. червения цвят е 90V ,а останалите два са 104V. Няма никакви тримери за донастройка.
БЛАГОДАРЯВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 13:27 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 13:39 Заглавие: |
|
|
| според мен проблема е в кинескопа--намалена емисия на червения катод ,затова там ти е по ниско напрежението на него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 13:54 Заглавие: |
|
|
| нА СЪЩОТО МНЕНИЕ САМ И ЗАТОВА ИСКАМ ДА РЕГУЛИРАМ ЧЕРВЕНИЯТ ЦВЯТ СЪС СЕРВИЗНОТО МЕНЮ. С ПОМОЩА НА ДИМИТЪР ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ГО НАПРАВЯ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 23:22 Заглавие: |
|
|
Темата я приключвам.
За колегите : чрез феритните пръстени за фокусировка на шииката на кинескопа, регурирах изображението и образа е чист без ореоли .
---------------- БЛАГОДАРЯ НА КОЛЕГИТЕ ОКАЗАЛИ МИ ПОМОЩ ----------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|