| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
halim Нов потребител


Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 34 Местожителство: Каспичан
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 14:17 Заглавие: Електронно запалване за Дружба или Урал |
|
|
| Става въпрос за елекртонно запалване за моторен трион Урал или Дружба защото са еднакви. Имам Дружба и Урал но имам само един работещ блок на запалването и един куп стари повредени. Значи ми трябва схемата на този блок за да мога да го ремонтирам, чувал сам че ги правят. Този блок е от алуминиева основа е няколко нестандартни елемента без корпус които заляти с смола. Трябва някаква схема с някои достъпни елементи, ако някой се е занивал с токова нещо нека да помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Чет Авг 24, 2006 16:47 Заглавие: |
|
|
Абе с тия резачки унищожихте горите, въздух не ни остана.
Ако дадеш схема как е навързано оригиналното, ще измислим ново. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
halim Нов потребител


Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 34 Местожителство: Каспичан
|
Пуснато на: Пет Авг 25, 2006 20:49 Заглавие: |
|
|
| Оргиналното е е кригил блок от алуминий с дже боибини по краищата около което се върти магнит (като запалване на балканче само че без прекасвача). Тоз блок е неподвижен и от него излиза кабела за свеща. Имам ве4е един куп повредени блкове, не6то не издържат, за тоаж искам да го ремонтирам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kolyo Tsonev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Дек 2003 Мнения: 249 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Авг 25, 2006 21:49 Заглавие: |
|
|
Намерих схема на МБ-1
<<<<<<<<<<<<<<< _________________ Всяко ново е отдавна забравено старо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
halim Нов потребител


Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 34 Местожителство: Каспичан
|
Пуснато на: Нед Авг 27, 2006 11:40 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за помоща аз намерих и друга подобна схема сега ще започна да експериментирам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|