| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Николай Гост
|
Пуснато на: Съб Юли 15, 2006 16:56 Заглавие: Електродвигател за Перла 05 |
|
|
| Продавам електродвигател за перална машина Перла 05, тип ЕДБП-16/2, работещ без забележки.Обявата важи за гр.София, Цена 25 лв., тел. 0889 28 96 10 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Николай Гост
|
Пуснато на: Сря Юли 19, 2006 12:38 Заглавие: |
|
|
| Намират ми се и някой други части за Перла 05. Ако някой има интерес да пише в темата:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Юли 19, 2006 21:59 Заглавие: |
|
|
| Имаш ли уплантнител за люка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Николай Гост
|
Пуснато на: Чет Юли 20, 2006 18:39 Заглавие: |
|
|
| Имам го да...Прегледах го не е повреден, в добро състояние е...за 10 лева става твой:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 15:40 Заглавие: |
|
|
| Fonev_tv интересува ли те още уплатнителя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Immer Гост
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 10:39 Заглавие: |
|
|
| Случайно да ти се намира казан? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Николай Гост
|
Пуснато на: Вто Авг 01, 2006 11:56 Заглавие: |
|
|
| Казан нямам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Николай Гост
|
Пуснато на: Чет Авг 03, 2006 16:15 Заглавие: |
|
|
Нова цена за електродвигателя 22 лева...айде да го отнася някой, че само ми се пречка тука  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 17:43 Заглавие: |
|
|
| Immer написа: | | Случайно да ти се намира казан? |
У дома има казан. От търново съм Пиши на мейла или лс. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
showMANiak Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 1094 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 18:37 Заглавие: |
|
|
Аз имам цяла 04-ка ама е в окаяно състояние
Само мотора и е здрав някой ако го иска да пише _________________ Може и да бъркам..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|