| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 9:39 Заглавие: здравеите имам проблем с тв PRINC |
|
|
| телевизора има странен дефект,беше ми донесен за ремонт че му бил слаб звука но се оказа че немога да го пусна.Шасито е като Шнаидерово само че с др процесор.Като се натисне и задържи бутона ON за стенбай тв тръгва и работи щом го пусна гасне.Може ли тва да е процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 10:24 Заглавие: |
|
|
Когато го включиш в мрежата трябв ада остане на st.by .Опитай да го запуснеш от дистанционото ако не изгасне диода провери двата стабилизатора на 12 и 5 в После ще му мислим  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Авг 31, 2006 11:00 Заглавие: |
|
|
Ако тръгне от пулт и не гасне по този начин по който описваш-добре.
Ако обаче се държи така и с дистанционно-100%процесор е проблема-имам 1-2 такива процесора,които се държат по същия начин. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|