| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 19:24 Заглавие: OPA2134 , AD 823 откъде и на какви цени? |
|
|
колеги откъде мога да си купя такива оп ампове OPA2134 , AD 823 и на какви цени , може и съвсем обикновенни mc33078, 79 просто нека по аудиофилни! и с ТХД на -108дб ! трабват ми двойни опа мапове в СМД с аудио предназначение това е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 07, 2006 21:34 Заглавие: |
|
|
| А NJM4580 или NJM2068 не ти ли вършат работа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 0:10 Заглавие: |
|
|
| 0.000...008% ама при G=1 и товар 2k . Иначе при 600 Ом и по-висок коефицент на усилване нещата стават други ...Чети условията при които са измерени посочените параметри . Освен това шумът му е доста по-висок от на " просташки " 5534 . Ако искаш сериозни усилватели за аудио разгледай какво има налично в К1 ( Analog Devices ) . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 0:45 Заглавие: |
|
|
аа тука съм съгласен имам 5534 ама е едниничен на мен ми трябват двойни предлагайте модели и цени че аз се загубих  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 6:05 Заглавие: |
|
|
| Естествено ,че изкривяванията ще са по ниски при по дълбока ООВ ,това май са трикове на производителя. Въобще ако питаш мене при изкривявания на крайното стъпало около 0.01% и на колоните около 1% ,предусилвател с THD под 0.001% вече е малко пресилено. А тези NJM ги ползват в професионален пулт на Yamaha ,явно не са лоши ,шума на 4580 е същия като на 5534 -около 3.5nV/Hz. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 12:13 Заглавие: |
|
|
| NE5532A - двоен , с гарантирани шумови параметри , цена - около 50 ст .NJM също са много добри , но не съм ползвал , така че нямам лично мнение . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 13:23 Заглавие: |
|
|
| you convinced me NE5532 в СМД е решението (както досега пак от ПАСАТ.бг) мерси ви |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 16:10 Заглавие: |
|
|
| Последно ми го внесоха FUTUREL - стана за десетина дни . Имам бройки - ако не намериш - пиши. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|