| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
М Гост
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 21:31 Заглавие: Поялник с топъл въздух |
|
|
| тарся си поялник с топъл въздух на старо или нив и на прели4на цена |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 21:58 Заглавие: ре |
|
|
| Конрад 100 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makaveliitali Нов потребител

Регистриран на: 08 Авг 2006 Мнения: 48
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 22:43 Заглавие: ! |
|
|
| Не6то така састояние да опи6е6 и няква снимка модел цифри не6то а? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 22:49 Заглавие: |
|
|
Има БУКВИ като ш,щ,ч и т.н. Цифрите са за друго.
Влес поне в някой магазин де. Иначе става като оня, който не си е пуснал фиша, а иска шестица от тотото.  _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil_petrov Нов потребител

Регистриран на: 09 Авг 2006 Мнения: 4 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 13:45 Заглавие: Грешен отговор - изтрито |
|
|
извинявам се
Последната промяна е направена от emil_petrov на Сря Авг 23, 2006 1:25; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 20:56 Заглавие: |
|
|
Имам един, който използвах известно време и не ми трябва повече
купен е от Конрад/
GREAT WALL
HOT GUN HG-GW-1500A
1500W 230V~ 50Hz
Pos.I : 300 degC 280 L/min
Pos.II : 500 degC 480 L/min
има няколко приставки и куфарче
Все пак колегата търси ПОЯЛНИК С ТОПЪЛ ВЪЗДУХ а не ПИСТОЛЕТ ЗА ТОПЪЛ ВЪЗДУХ
www.gw-tools.com/image/tu1-1.gif
Иначе евтино- КОНРАД ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|