| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Авг 08, 2006 12:36 Заглавие: Продавам си вентото 1,8 90 кс., газова, аларма, ел. пакет |
|
|
Венто 1,8 90 кс. 1992г. В отлично техническо състояние. Няма забележки по двигател и ходовата част. Салонът е плюшен няма забележки, изгорено от цигари или т.н. 4 бр. нови гуми. Газова уредба БРЦ електронна /пали на бензин и минава на газ автоматично/, аларма, ел. стъкла и огледала /с подгряване/, централно заключване, тонирани стъкла, чупещ волан, хидравлика, термотроник. Разход 10-11/100 л. газ в града и 8/100 л. извън града. Газовата е на около година. Има леки забележки по външният вид които ще отсраня за моя сметка /преди евентуална продажба естествено/. Направо се качваш и караш.
Цена 5200 лв. Цената е твърда. Спешно. Намира се в Пловдив. Колата наистина си заслужава.
Снимки тия дни щото нямам апарат.
Може и бартер за по евтин автомобил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 10:15 Заглавие: |
|
|
| В България е карано малко повече от година. Може и да го продам без газовата, примерно за 5200 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 10:21 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Цена 5200 лв. Цената е твърда. |
Как стана от 5200лв , на 5200лв. без газова?Че ти ще си вземеш и друго и пак цената ще е 5200лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 10:26 Заглавие: |
|
|
| Опа извинявам се грешка 5000 без газовата. Кинтите са ми спешни. Иначе цената си е твърда де. 5200 със и 5000 без газовата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 14:57 Заглавие: |
|
|
Само като идея ако още не си го направил....Пусни я в мобиле.бг
Там ще се радваш на значителен интерес от евентуални купувачи.
Две аверчета си "шътнаха" там колите за по малко от седмица  _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 15:03 Заглавие: |
|
|
| Или във форума на WV. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 15:37 Заглавие: |
|
|
| Пуснал съм. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|