 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emil_petrov Нов потребител

Регистриран на: 09 Авг 2006 Мнения: 4 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 2:53 Заглавие: Продавам радиолампи по 1лв и 1$ (до 31.08). |
|
|
Офертата е валидна до 31.08.2006
Всички лампи са нови - 1986 до 1990 г.
По 1лв са:
1. 6Н1П ............ 80бр.
2. 6Н1П-ЕВ ....... 80бр.
3. 6Н2П ............ 80бр.
4. СГ2П ............ 5бр.
5. СГ3С ............ 5бр.
6. СГ4С ............ 10бр.
7. СГ13П ........... 5бр.
По 1$ (1.50лв) са:
8. 6Н7С ............ 80бр.
9. 6Н9С ............ 80бр.
10. СГ5Б ........... 15бр.
11. СГ203К ........ 8бр.
12. СГ206А ........ 100бр.
От София съм
Предпочитам връзка по e-mail:
[email protected]
тел.:02/745977
SKYPE: emil_petrov
ICQ: emil_petrov |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|