 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 13:49 Заглавие: Продавам голямо количество интегрални схеми |
|
|
LM301-800бр.-35ст./бр.
LM311-200бр.-35ст./бр.
MDP1405-300бр.-20ст./бр.
Матрични резистори-899-5 R220/330
uA747PC-400бр.-30ст./бр.
74174-300бр.-10ст./бр.
SN74LS147N-300бр.-10ст./бр.
SAB8284-BP Siemens-200бр.-30ст./бр.
Отстъпки:
100бр.-5%
300бр.-10%
500бр.-15%
над 1000бр.-25% _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|