 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
laptop Гост
|
Пуснато на: Пет Авг 04, 2006 20:04 Заглавие: Продава се лаптоп |
|
|
| Продавам лаптоп IBM Thinkpad 390E,перфектен - няма драскотина,CPU - PII Mobile 333Mhz 256cache ; RAM - 128Mb SDRAM ; HDD - 3.2Gb ; CD-ROM - 32x ; FDD - 1.44 ; Infra RED ; LAN - 3Com PCMCIA ; Tv-out - S-Video ; USB - 1 ; Serial - COM1 ; LPT ; Sound,Line-in,Mic,Speaker - internal Stereo Зарядно - оригинално,батерията държи със сигурност 3 часа непрекъсната работа.Предложете цена! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 04, 2006 22:22 Заглавие: |
|
|
20 лева . _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Авг 04, 2006 23:40 Заглавие: re |
|
|
200 лв. Мисля ,че е разумна цена.Пиши на лични  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Нед Авг 06, 2006 9:08 Заглавие: Re: Продава се лаптоп |
|
|
| laptop написа: | | Продавам лаптоп .......................Предложете цена! |
Тъй както е тръгнало, аз ти предлагам да направиш търг ,може би ще спечелиш повече.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Авг 10, 2006 21:53 Заглавие: |
|
|
Продаден ли е лаптопа и каква е цената?
Пиши телефон за връзка
Ако не е продаден обади ми се
0878391552 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|