| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stivan Нов потребител

Регистриран на: 24 Авг 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 15:14 Заглавие: SHARP 70GF-66E търся дъмп |
|
|
Колеги, търся дъмп за този TV. Няма звук. паметта му е X24645- два броя. веднъж борих един такъв но друг модел, и до колкото си спомням проблемът беше в IC1003. Предварително благодаря на всички отзовали се! _________________ Винаги трябва да има известна доза мондарлък!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 15:26 Заглавие: |
|
|
| Последен опит |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stivan Нов потребител

Регистриран на: 24 Авг 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Пет Авг 18, 2006 16:37 Заглавие: |
|
|
благодаря ще пробвам _________________ Винаги трябва да има известна доза мондарлък!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|