 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 12:35 Заглавие: Търся схема за PHILIPS 25GR5765/28B |
|
|
или кое шаси е?
благодаря _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 12:43 Заглавие: |
|
|
saaemo
шасито ти е G110,мисля, че го има във файлообменника,
но и аз ще ти го пратя след малко
успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 12:58 Заглавие: |
|
|
| burzaka написа: | saaemo
шасито ти е G110,мисля, че го има във файлообменника,
но и аз ще ти го пратя след малко
успех |
Да абсолютно си прав благодаря
Лек и доходен _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|