| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 10:58 Заглавие: PT92 вход в сервиз |
|
|
Как се влиза в сервиза на това шаси.Искам да активирам ДК.Проца е TDA9353PS/N2/2I0852 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:05 Заглавие: |
|
|
TDA9353PS/N2/2I 1186 шасси PT92 PAL/SEKAM звук I из сервиса BG DK
сервис громк минус на морде и clock на пульте
пульт РС 5 хорошо подходит PHILIPS 7940 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:09 Заглавие: |
|
|
Включить телевизор одновременно нажать (SUB-PAGE) на ПДУ и (VOLUME-DOWN) на панели TV.
OptByte1- 0_PalB/G,1_PalD/K,7_SecB/G
OptByte2- 0_SecD/K
OptByte3- 7_Hotel |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
Бутоните на телевизора не реагират.Някой ако има готов дъмп моля да прати _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:25 Заглавие: |
|
|
Изпращам памети за това шаси и сервизния режим. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:29 Заглавие: |
|
|
А модела на телевизора? Имам писано за влизане с 7крак на процесора на маса. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 12:08 Заглавие: |
|
|
Благодаря колеги за бързата реакция.Специални благодарности на Дима за подробната и полезна информация _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 12:30 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | А модела на телевизора? Имам писано за влизане с 7крак на процесора на маса. |
Модела е COMET.Стана с готов дъмп от Дима.Не му рагираха бутоните на самия телевизор и не можеше да се влвзе в сервиз.Сега всичко е ОК _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|