Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос за " upload "

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
toltec
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Апр 2004
Мнения: 734
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 14:24    Заглавие: Въпрос за " upload " Отговорете с цитат

Въпроса ми може би ще разсмее много хора , но все пак - някой ще ми обясни ли как се " upload " -ва във файлообменника - имам доста интересни неща за качване ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zxcr
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Юли 2004
Мнения: 624

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо трябва да се регистрираш И там. След това се логваш с ника и паролата.Натискаш Upload.После browse(посочваш файла в компютъра си),попълваш производител ,шаси ....(за да се знае какво е това)и натискаш отдолу upload. После чакаш отговор.Можеш да качиш файлове до 2мегабайта.Ако файла е по-голям,предварително го архивираш и го правиш на части помалки от 2мв.Всяка част качваш отделно като трябва да качиш всичките ,иначе после не може да се възстанови целия файл.АКО има нещо неясно питай пак!!А ако нещо съм сбъркал или пропуснал моля останалите участници да ме допълнят или поправят Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Boiko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 547
Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 6:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Важно е файла да се ъплоудне в съответната директория/субдиректория за да може след това всеки да го намери.
Името на файла и описанието също са важни за търсачката.
Преди ъплоуда да се провери дали няма вече такъв файл в базата.
toltec,въпроса ти въобще не е смешен защото от безразборно
ъплоудване във файлообменника,резултата е бозав миш-маш.
_________________
НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4947

МнениеПуснато на: Пет Сеп 17, 2004 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би ще е по-разумно ако е позволено да се качва само в една обща директория, а след това модератора да ги разпределя по папките, или нещо такова, и аз не знам, но това ми идва наум засега за да не става миш-маш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Сеп 17, 2004 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Файлообменника НЯМА модератор. Само АДМИНИСТРАТОРА има права там. Ако някой нещо е объркал, или някой файл е с грешки, или не съответства на заглавие, има зловреден код като вируси, троянци и т.н. (да не става като Схема99) се обърнете с PM (Private Message, лично съобщение) към него.
Слагайте файловете на правилното място, внимавайте с тези, които са разцепени. Пишете нужната информация за да може лесно да се намери с търсачката и . . . . Успехи в Upload. Wink
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Чет Окт 04, 2012 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече до 5Mb файлове ...
,
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2012 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

... 10MB томове, 10x1024x1024=10485760
Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lilylara
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2014
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Сеп 30, 2014 9:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Как може да се изпрати ЛС до модератор.Пиша на ЛС но като го напиша и клеквам ИЗПРАТИ но съобщението не се изпраща - оосбенно ако си изгонен от форума не си допускан въобще до форума а в правилата пише че в такава ситуация да се се свържа с модератор а как става това не е посочено никъде.

Модерирано от RC
lilylara написа:
Как може да се изпрати ЛС до модератор.Пиша на ЛС но като го напиша и клеквам ИЗПРАТИ но съобщението не се изпраща - ...

Повдигни си главата и прочети второто съобщение което е "заковано" в раздела.
Отговора на въпроса ти е в първото изречение на посления пост в темата.
За да не възникват следващи въпроси, повече от желателно е да се запознаеш и с [url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=40110&topicshow=Правила%20на%20форума!]това[/url].
_________________
We are the leading the world in providing best brain dumps and JUNIPER solutions.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov