| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
okli Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 79 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 9:58 Заглавие: От къде мога да си купя захранващ блок за DVD Player. |
|
|
От къде мога да си купя такъв блок че моя нещо е изпушил бая една интегралка направо се е отлепила , модела на плеъра е NEO DVD-M51DivX.
Не знам точно кое да гледам по платката но това пише което мисля че ще е модела. PASSTEK-F8
Благодаря ви предварително.! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 10:28 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!Предполагам че от сервизите упоменати в гаранционната карта.Аз поне не съм срещал по магазините - не че съм търсил де.Ако в профила си укажете местоживеене някой може и да се отзове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 17:36 Заглавие: |
|
|
имам няколко Двд та за части и тъй като са им почти универсални напреженията може да ти изровя някое , само ми направи снимка да знам що годе размерите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|