| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 14:33 Заглавие: PHILIPS 22dc982/62 Рзкодиране? |
|
|
| Колеги доиде ми този касетофон за разкодиране и се схванах.За пръв път виждам такова нещо.Има три памети 2404.Това радио е и касетофон и цд оригинално на рено.МОЛЯ ако някои е разкодирал такова да каже каде да търся кода,в коя памет.И каде в паметта е разположен.Благодаря от сърце предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:11 Заглавие: |
|
|
Немога да ти кажа къде точно е локализиран кода а не съм го и търсил защото калкулаторите по бин го хващат без проблеми . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:17 Заглавие: |
|
|
Сега направих някои сверявания кода се намира на адрес 6D 6E.Извади първо тази която се намира най близо до процесора . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:28 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Сега направих някои сверявания кода се намира на адрес 6D 6E.Извади първо тази която се намира най близо до процесора . |
Там е ,вкарва се с 1 и сърелките _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:43 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Сега направих някои сверявания кода се намира на адрес 6D 6E.Извади първо тази която се намира най близо до процесора . | Прочетох паметт която ми каза ама маи не е в нея кода.атчвам дъмпа да го видите и ако кода е там да ми го кажете.Благодарности. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:45 Заглавие: |
|
|
мисля че нищо не си прочел. Ако една от паметите е Х2404 прочети нея _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 15:50 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | мисля че нищо не си прочел. Ако една от паметите е Х2404 прочети нея | тази памет е с номенклатура
24c08В6 а другите 2 памети са 24С04В6 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 16:20 Заглавие: Re: PHILIPS 22dc982/62 Рзкодиране? |
|
|
| velo написа: | | Колеги доиде ми този касетофон за разкодиране и се схванах.За пръв път виждам такова нещо.Има три памети 2404.Това радио е и касетофон и цд оригинално на рено.МОЛЯ ако някои е разкодирал такова да каже каде да търся кода,в коя памет.И каде в паметта е разположен.Благодаря от сърце предварително |
Поща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 16:25 Заглавие: Re: PHILIPS 22dc982/62 Рзкодиране? |
|
|
| aysun_a написа: | | velo написа: | | Колеги доиде ми този касетофон за разкодиране и се схванах.За пръв път виждам такова нещо.Има три памети 2404.Това радио е и касетофон и цд оригинално на рено.МОЛЯ ако някои е разкодирал такова да каже каде да търся кода,в коя памет.И каде в паметта е разположен.Благодаря от сърце предварително |
Поща. | Oще нямам нищо в пощата но дано престигне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 16:56 Заглавие: |
|
|
щом едната памет ти е 2408 мисля че СД е 62В .прочети другата четворка. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|