| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:22 Заглавие: GRUNDIG TV |
|
|
CUC 3400 proc.SDA2010-A 025 Дойде с тъмен екран и без звук каскадата искреше и я смених.Сега не искри но няма звук и картина.
На проц.SCL=5v SDA=1v като отка4а тунера кадето е паметта SDA=5v
Явно паметта която е PCD8572 но дали съм на прав път и с каква мога да я заменя оригинал едва ли ще се намери /24C.../?Моля за помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:26 Заглавие: Re: GRUNDIG TV |
|
|
| shopov написа: | CUC 3400 proc.SDA2010-A 025 Дойде с тъмен екран и без звук каскадата искреше и я смених.Сега не искри но няма звук и картина.
На проц.SCL=5v SDA=1v като отка4а тунера кадето е паметта SDA=5v
Явно паметта която е PCD8572 но дали съм на прав път и с каква мога да я заменя оригинал едва ли ще се намери /24C.../?Моля за помощ. | няколкократно съм слагал 24с16 и става без проблем но трябва да си я заредиш с работещ дъмп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:27 Заглавие: |
|
|
Пробвайте с 24с02. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:37 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви.А трябва ли да се програмира както казва velo .
Конкретно за CUC3400 неможах да намеря дъмп .Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:41 Заглавие: |
|
|
| shopov написа: | Благодаря Ви.А трябва ли да се програмира както казва velo .
Конкретно за CUC3400 неможах да намеря дъмп .Благодаря предварително. | Ето дъмп  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:43 Заглавие: |
|
|
би трябвало и с празна памет да тръгне, но понякога съм имал проблем с различните видове памет че не иска да записва в тях _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 8:50 Заглавие: |
|
|
Един въпрос,7 крак на паметта на наса ли е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 9:24 Заглавие: |
|
|
| 7-ми крак е през 10Ком на 5волта свързан и SMD конд.на маса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 9:46 Заглавие: |
|
|
Според мен тогава за да е коректна замяната с 24с02 7 крак трябва да се даде на маса. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 9:52 Заглавие: |
|
|
Е па 4,60лв струва във www.eshop.bg въпросната памет-ако ти прави номера и не иска да запаметява направо сложи оригинална.Въпреки че повечето пъти замяната с 24C02 е безпроблемна.Поиграй си и с 7кр. дето ти вика Дима. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|