| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 14:52 Заглавие: Проблем с звука на BEKO NR 21C2T34-TXS |
|
|
Проблема е следния няма звук -с дистанционното показва че се усилва но нищо няма на среща!
Пробвах с прехвърлящ кондензатор от УМЧ към крайния усилвател и се появи само че е слаб и нито се усилва нито се намалява .
Според мене май ще ми трябва дъмп и как се влиза в сервизмо меню
Процесор SDA5535 A051
Wideo -STV2249C
шасито e C80.190-03
Благодаря за вниманието! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 15:20 Заглавие: |
|
|
| Сменяй STV2249C по този бъпрос сме писали.Внимавай с ментарки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 15:23 Заглавие: |
|
|
Благодаря много ! Ще потърся интегралата!
И ще пробвам.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|