| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kokowoz Нов потребител

Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 21
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 10:56 Заглавие: Относно DVD Samsung P355B |
|
|
Здравейте, значи някой филми не могат да вървят явно липсва кодек и то само видео, защото звук си има, но картината е размазана. Иначе като цяло досега не съм имамл други проблеми нито със субтитри или не6то друго. Търсих из нета firmware да ъпдейтна, но така и не намерих. Дали някой може да помогне или тези които имат този модел да кажат при тях как е. В официалната страница на самсунг пак липсва ъпдейти за този модел.
Мерси предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JVD Нов потребител

Регистриран на: 03 Авг 2006 Мнения: 19 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 14:30 Заглавие: |
|
|
| нямате никаква грижа ако си пишете видеофайла в avi формат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kokowoz Нов потребител

Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 21
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 15:33 Заглавие: |
|
|
| JVD написа: | | нямате никаква грижа ако си пишете видеофайла в avi формат |
... в смисъл как в avi формат?/? при DиvX файлове само се получава този проблем, а при DVD дискове не |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JVD Нов потребител

Регистриран на: 03 Авг 2006 Мнения: 19 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 05, 2006 15:58 Заглавие: |
|
|
явно не говорим на един и същ език.намерете познат да ви сваля divx
и му споменете файла avi |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kokowoz Нов потребител

Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 21
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
| JVD написа: | явно не говорим на един и същ език.намерете познат да ви сваля divx
и му споменете файла avi |
Е да де DivX филмите са с разширение *.avi, и ве4е зависи с коя версия на divx са кодирани, нали затва се слагат различни видео и аудио кодеци за да се гледат без проблем на PC-то, затва си мисля 4е и при DVD плеърите е така |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 16:48 Заглавие: |
|
|
| kokowoz написа: | | JVD написа: | явно не говорим на един и същ език.намерете познат да ви сваля divx
и му споменете файла avi |
Е да де DivX филмите са с разширение *.avi, и ве4е зависи с коя версия на divx са кодирани, нали затва се слагат различни видео и аудио кодеци за да се гледат без проблем на PC-то, затва си мисля 4е и при DVD плеърите е така | a vcd ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|