| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 14:54 Заглавие: Prince 21D02 |
|
|
Порблема е че не включва няма оригинално дистанционно пробвах всички кодове на пилот,на приемника има 5в. и 14в. на управлението си ги има обаче не зная дали трябва да ги има и другите захранвания защото ги няма може би да идват като запали проца е SDA20561-004A RFT шаси отпред от бутоните не пали също дали захранането е проблема или пали само от Д.У.  _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 15:11 Заглавие: |
|
|
Идват ли импулси от приемника на 23 крак на процесора?
Генератора 12-13 крак как е?
Ресета 14 крак в какво състояние е?
Какво има на индикацията?
Пулта който трябва да го управлява е P826 (FRC4046). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 15:12 Заглавие: |
|
|
| Тези 14 волта на приемника ако става въпрос дали е IR приемник силно ме съмнява да ги има там Там отиват само 5в. Според мен трябва да има и някакво B+.А за да си сигурен дали въобще стартира свали предното панелче с копченцата и на платката дай на късо с нещо проводимо едно по едно пистичките които са под гумените копчета защото често контактната им повърхност се прецаква и не работят както трябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 15:13 Заглавие: |
|
|
Все си мисля,че въпросния телевизор палеше само от пулта,а отпред не можеше.
Не помня точно-те са едни бутони-на първия месец още и вече са скапани.
Пулта ти е IR7273-VISA,Conel-4046,Pilot-826кодове на PILOT-
Supertel,Minitel,Protel-403,Easytel-1142,ST01-114,въпреки че частично протокола съвпада с този на новите Grundig (IR7001) и с дистанционно за по-новичък Grundig трябва да можеш да го пуснеш от цифрите на програмите. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Юли 16, 2008 22:54; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Сеп 06, 2006 15:27 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви тв. тръгна на 115 код на пилот.И работи идеално с пилот 826 изпълнява всички функций. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|