| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 9:13 Заглавие: Blaupunct Coburg RCM 127 без карта |
|
|
| Касетофон за кола Blaupunct Coburg RCM 127 без карта може ли да се ползва. Прегледах до тука мненията никой не казва нищо конкретно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 9:33 Заглавие: Re: Blaupunct Coburg RCM 127 без карта |
|
|
| dobrev написа: | | Касетофон за кола Blaupunct Coburg RCM 127 без карта може ли да се ползва. Прегледах до тука мненията никой не казва нищо конкретно. |
Обучаваш му друга карта или с емулатор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Пон Сеп 11, 2006 20:00 Заглавие: re |
|
|
| От къде да го взема този емулатор?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 10:33 Заглавие: Re: re |
|
|
| dobrev написа: | | От къде да го взема този емулатор?? |
Намери Кирито някаде бух 4ел 4е той гие предлагал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 21:43 Заглавие: |
|
|
Виж си личните-досега радиото да пее.От горна до търново са 10 км _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|