| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 17:13 Заглавие: RQ: Grundig P37-2102/1-Дъмп |
|
|
Шасито е CUC 2100 Централен прцоцесор ST92185C3B1/EXF
STV 2246C захранване TDA16846
Teлевизора е 14 инча .Памет ако имате Колеги Моля!
Последната промяна е направена от robertvd на Сря Окт 25, 2006 19:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 18:47 Заглавие: |
|
|
Това май е Grundig _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 19:00 Заглавие: |
|
|
| danco написа: | | Това май е Grundig |
абе и аз си мисля за Grundig,със това шаси CUC |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 19:43 Заглавие: |
|
|
Грешката е моя момчета Sory оправих си поста .Grundig e ДА
Така е като си се захванал с Хиляда неща ,бъркаш понякога....... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|