| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 17:56 Заглавие: Проблем с ТВ Haier |
|
|
Модел HT-3718
дъно-CCE-VO
E166702
Процесор- TDA9361PS/N2/5I
Памет 2408
Проблема е следния-ТВ си работи сменят се каналите има звук но няма контрастност и яркост (Не се вижда вижда програмата на кинескопа с една дума тъмен екран-но цифрите при сменяне на каналите се виждат много добре !) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Сеп 12, 2006 20:52 Заглавие: |
|
|
| а,памет пробвахте ли ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 11:53 Заглавие: |
|
|
Търся Дъмп за паметта и схема -
някой ако може да помогне предварително му благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Сеп 14, 2006 15:20 Заглавие: |
|
|
| Процесор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|