| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
alexandro28 Опитен потребител


Регистриран на: 02 Авг 2004 Мнения: 246 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 14:16 Заглавие: схема и памет за NEO TV-1442TX |
|
|
колеги ,трябва ми схема и запис на паметта ,на въпросният апарат.
Не приема команди нито от пулта ,нито от локалната клавиатура,зациклил е на една програма и до там.Работи разбира се само от мрежовият ключ,надявам се с нова памет да подкара.
Благодаря на всички предварително _________________ Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 14:24 Заглавие: |
|
|
С какво е изпълнен телевизора? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 16:42 Заглавие: |
|
|
| Виж това в пощата дали ще ти свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|