 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
IGBT Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 373 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Сеп 16, 2006 21:20 Заглавие: Купувам лазерен принтер |
|
|
Купувам лазерен принтер.Ще се използва основно за правене на платки по метода с принтера.Изискванията ми са да е изправен технически,що годе нов лазер(чувал съм че след еди колко си хиляди листа трябва да се сменя).Търся основно 2-3-4-та употреба. _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|