 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bonano_v Нов потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2006 Мнения: 11
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 12:23 Заглавие: Тостер-Грил Термо-предпазител |
|
|
Здравейте,
Искам да попитам с какъв мога да заместя оригиналния, защото трябва да го сменя, но го няма на БГ пазар (според мен, защото не го видях в нито един каталог на нащите дистрибутори и магазини) а ето и линк към описанието му http://www.promelec.ru/pdf/TERMOFUSE_NEC.pdf#search=%22sefuse%20sf226e%22 където има и за други ........моят е SF E серия и по-точно е: SEFUSE серия SF226 E ; 227 градуса C 250V и 10А |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 12:45 Заглавие: |
|
|
И какво му е специалното на твоя фус.В магазините бол термппредпазители които ще ти свършат същата работа.Купуваш един за тази температура или малко по висока на 10А и си готов _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|