 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
MITI Нов потребител


Регистриран на: 19 Дек 2004 Мнения: 7 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Сеп 16, 2006 16:06 Заглавие: Схема за JVC-1480M |
|
|
| Колеги търся схема на това тв , проблема му е че не пали от всеки път а когато е на стб. вобще не тръгва трябва да го угася от ключа и след 10мин пали без проблем и работи до следващото изключване от ДУ и край няма тръгване , отново от ключа го гася и след 10 мин всичко е ОК телевизора е от гръм ! моля които има схяма да ми я прати благодаряви ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITI Нов потребител


Регистриран на: 19 Дек 2004 Мнения: 7 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Сеп 22, 2006 15:39 Заглавие: |
|
|
Благодаря zapad , проблема е решен закривам темата , дефекта се оказа тр. Q922 в захранването ликажирал едва забележимо само на голям обхват се лови ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|