| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 14:59 Заглавие: Грее много LA 7832 на SONY KV-M2100K |
|
|
Но картината е нормална сменил съм чипа и всички електролити около него няма ефект,при пускане на екрана се появяват хоризонтарни ивици по екрана и изчезват след около две три минути.
http://i.data.bg/07/08/28/531147.jpg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 15:56 Заглавие: |
|
|
С609-дублира ли? _________________ Едно е да искаш,друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 15:57 Заглавие: |
|
|
vladimirstanoev каза С506 220nf и така излезе,сега всичко е ок.
Извинявам се че съм писал в друга тема стана без да искам.Мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|