 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Сря Окт 11, 2006 21:16 Заглавие: SONY-XR4400-Не се включва |
|
|
Този автокасетофон дойде за смяна на лампи на дисплея.
след смяната им всичко беше ОК.Но след изключване от бутона ОФФ остана в исключено състояние и не мога да го включа.Пробвах с всички бутони но без успех.
Ако някой знае от къде се включва,моля нека помогне.
Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 18:27 Заглавие: |
|
|
Готово
Включва се от бутон AM/FM |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|