| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 19:16 Заглавие: Дистанционно за SHARP 54DT-26SC |
|
|
Въпросът ми е дали има pilot с телетекс ,защото с тези китайските копия на оригинала много бързо се скапват.
Предварително благодаря _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:01 Заглавие: |
|
|
| За ...25SC - P4107 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:15 Заглавие: |
|
|
Sharp 54DT-25SC, 54DT-26SC (шасси СА-1)
Удерживая нажатыми клавиши VOL- и СН+ на панели телевизора, включить телевизор сетевым выключателем
Процессор-IX1655BMN1, IX1669BMNO (SDA5222)
выход-MENU
Е те са си дупе и гащи двата модела  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:17 Заглавие: |
|
|
Днес в магазина го видях Р4107,но няма бутони за ТХ.В сайта на конел дават за Sharp и FRC5132 на което съответства Р4031,но го нямаха в наличност.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:24 Заглавие: |
|
|
| tocho написа: | | Днес в магазина го видях Р4107,но няма бутони за ТХ. |
Не знам какво си видял и какво са ти показали, но 4107 има бутони за ТХТ !
Картинка искаш ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:28 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | Е те са си дупе и гащи двата модела  |
Може и така да е!
Аз не знам, но ако точния пулт е 4107 или еквивалентите му, то там сервиза е друг.
Ако шасито е това (и сервиза), то пулта не е този!
Нека питащия малкооо да поуточни нещата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Окт 10, 2006 21:52 Заглавие: |
|
|
Сервиза става и от бутоните на ТВто и от универсално супертел. Утре пак ще отскоча до магазина да не би да съм гледал Р4017.RC прати картинка и ако може на Р4031 _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 11, 2006 7:04 Заглавие: |
|
|
| P4031 не съм го виждал, другия е в атача. FRC5132 е аналог на P1827. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пет Окт 13, 2006 10:10 Заглавие: |
|
|
Голямо БЛАГОДАРЯ на RC с Р4107 всичко е ОК.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|