| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zealas Нов потребител

Регистриран на: 18 Окт 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 16:43 Заглавие: Схема на усилвател... |
|
|
| Момчета нов сам в форума а в електрониката сам направо по гуменки.Обаче се целя високо... много високо.Искам да си направя усилвател поне 2 по 100 вата.Казаха ми че схемата на младконструктор е грешна а видях че вие имате на доста извесни марки, така че ако споделите с мен схема на сони или пайнер на 2 по 100 много ще ви обичам...Ами това е в общи линии ще се надявам да ми дадете ... 10х предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 17:25 Заглавие: |
|
|
Ами според мен се огледай за някое STK-например 4241.Лесно тръгват като за начало и свирят сносно.По-нататък ще майсториш по-сериозно-ако не ти мине меракът. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zealas Нов потребител

Регистриран на: 18 Окт 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 17:50 Заглавие: |
|
|
| ok stk а някаква схемичка да може да ми дадеш... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 20:25 Заглавие: |
|
|
мога чертеж на платката да ти дам.Мога и платка да ти спретна  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zealas Нов потребител

Регистриран на: 18 Окт 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 0:47 Заглавие: |
|
|
| Абе пичове схемата е супер обаче не мога да намеря списака на съставните части къде е а без него не мога да ида до магазина. Сериозно сам много бос така че хелп. 10х предварител на отзовалите се . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danstef Активен потребител

Регистриран на: 03 Апр 2006 Мнения: 96 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 1:31 Заглавие: |
|
|
Пич, разгледай все пак datasheeta де.... Там има примерна схема с елементите и стойностите им.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|