| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mirotv Активен потребител

Регистриран на: 22 Авг 2004 Мнения: 52 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 16:30 Заглавие: AIWA CX-NS90EZ(NSX-S90) |
|
|
Колеги имам нужда от малко помощ.Трябва ми схема за аудио система AIWA CX-NS90EZ [NSX-S90].Някой "майстор" се е опитвал да я ремонтира,сменявани са части и не се знае дали всичко е пипано коректно.
Ако можете помогнете.
Благодаря Ви предварително. _________________ Нищо не е толкова лесно колкото изглежда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 9:12 Заглавие: AIWA NSX-S90 ( CX-NS90 ) full service manual... |
|
|
| Здравейте ! Освобождавайте място в пощата си,че е доста голямо ~ 35,4 MB .Късният следобед го пращам. Успех в решаването на проблема ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mirotv Активен потребител

Регистриран на: 22 Авг 2004 Мнения: 52 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 14:58 Заглавие: |
|
|
Благодаря.Получих схемата.Сега вече е по лесно.  _________________ Нищо не е толкова лесно колкото изглежда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vvs_chaos Нов потребител


Регистриран на: 18 Окт 2006 Мнения: 1 Местожителство: Dniepropetrovsk, Ukraine
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 13:08 Заглавие: |
|
|
send me please this electic scheme to [email protected], i'll be very appreciate to you. PS. divide this file in 2 (15+15 MB), because mail server has some restrictions.
Пришлите мне пожалуйста эту электрическую схему на [email protected], я буду очень вам благодарен. ЗЫ. разделите этот файл на 2 (15+15 МБ), потому что почтовый сервер имеет некоторые ограничения |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|