| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 13:13 Заглавие: JVC AV-2130TEE bin |
|
|
Трябва ми дъмп за този тв. няма картина има си меню и говор с празна памет има картина но иска други настройки,24C08 е паметта. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 13:17 Заглавие: |
|
|
При натискане на бутон диисплей не се ли появява картина ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 13:36 Заглавие: |
|
|
Да със старата памет дойде картината през дисплей какъв е тоя проблем и ще го прави ли пак не съм се сблъсквал с това. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 13:42 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата,изпращам Ви запис на паметта,хубаво е да сложите нова ИС за паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 19:02 Заглавие: |
|
|
Дъмпчето заспа благодаря. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 20:17 Заглавие: |
|
|
| dobri_dojeee написа: | | Дъмпчето заспа благодаря. |
Виждам ,че проблема вече е решен.Предполагам записа си го сложил в нова памет.
Все пак да кажа и аз как се оправям с тези JVC-та. След като се оправи с дисплей, свалям дъмпа и го прехвърлям на нова памет.
Така не се налага да търся дъмп, не се налагат донастройки при не дотам подходящ такъв и даже клиета не трябва да си настроива програмите наново.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 20:13 Заглавие: |
|
|
Да прав си но аз сложих нов дъмп на нова памет и стана точно без настройки  _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|