| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Пон Окт 16, 2006 14:51 Заглавие: DVD N51E DIVX захранване |
|
|
| Здравейте някой може ли да ми каже какъв е чипа в захранването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
JVD Нов потребител

Регистриран на: 03 Авг 2006 Мнения: 19 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 13:26 Заглавие: захранване |
|
|
| N51 или M51EDIVX ако е второто чипа е DM0265R |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 16:29 Заглавие: |
|
|
| Moje bi FSDM0265RN po to4no. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Окт 19, 2006 7:35 Заглавие: |
|
|
Да точно това е модела благодаря но платката май не е за този по скоро е за VIPER22A 1pin i 2pin са заедно 5,6,7,8 pin са заедно но с Viper22A напреженията не са стабилни (плуват) 5-те волта стигат до 8 а +/- 12волта до 20 има ли друга интегралка с разположение на изводите като на Viper22 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|