| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rosentr Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 12 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 10:04 Заглавие: Export PCB в PDF ? |
|
|
Някой може ли да ми каже с коя програма мога да направя "Export" на Protel РСВ файл в Acrobat PDF файл.
Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wire Активен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2006 Мнения: 53 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 19:11 Заглавие: |
|
|
Ако искаш да ти се отговори точно на въпроса: Да, някой може да ти каже с коя програма може да стане това което искаш.
Не можах да се сдържа да не отговоря така . Извинете ме. Аз съм с Adobe Acrobat 7.0 Professional. _________________ Не поправяй нещо което работи дори и когато няма причини да работи.
Последната промяна е направена от wire на Вто Окт 17, 2006 20:22; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 19:33 Заглавие: |
|
|
| wire написа: | Ако искаш да ти се отговори точно на въпроса: Да, някой може да ти каже с коя програма може да стане това което искаш.  | wire . rosentr с коя версия на Acrobat а си? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rosentr Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 12 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 20:37 Заглавие: |
|
|
| Adobe Acrobat 7.0 Professional |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 20:43 Заглавие: |
|
|
Protel DXP има такава опция... _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rosentr Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 12 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 20:58 Заглавие: |
|
|
| Компютъра ми е малко слаб и съм с Protel 99 SE |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chwor Нов потребител

Регистриран на: 10 Апр 2004 Мнения: 28
|
Пуснато на: Вто Окт 17, 2006 22:46 Заглавие: |
|
|
Инсталирайте си драйвер за принтер, който при изход за печат всичко което отива към принтера го прави на PDF файл. Например Doro PDF Writer, но има и много други вършещи същата работа.
Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wire Активен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2006 Мнения: 53 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 19:01 Заглавие: |
|
|
Milen_haskovo, моля кажи къде е тази опция на DXP, че още не съм я намерил. _________________ Не поправяй нещо което работи дори и когато няма причини да работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Сря Окт 18, 2006 23:09 Заглавие: |
|
|
Още в първото меню "Exprot to PDF", или пък беше на Altinum Designer ?! Утре ще проверя точно... _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|