| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stivan Нов потребител

Регистриран на: 24 Авг 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 16:36 Заглавие: JVC - KD G111 авто CD |
|
|
Здравейте колеги, интересува ме как се сменя цветът на дисплея на това авто CD. Предварително благодаря на всички отговорили! _________________ Винаги трябва да има известна доза мондарлък!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 19:59 Заглавие: Re: JVC - KD G111 авто CD |
|
|
| stivan написа: | | Здравейте колеги, интересува ме как се сменя цветът на дисплея на това авто CD. Предварително благодаря на всички отговорили! |
Кое те кара да мислиш, че на този модел може да се сменя цвета на осветлението на дисплея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stivan Нов потребител

Регистриран на: 24 Авг 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 14:04 Заглавие: |
|
|
нищо не ме кара, един колега си купи наскоро кола с това CD и е останал с убеждението че цвета е бил син, а сега е червен, след като го е разцъквал. Аз също не бях убеден, че се сменя, затова запитах..... _________________ Винаги трябва да има известна доза мондарлък!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stivan Нов потребител

Регистриран на: 24 Авг 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 14:05 Заглавие: |
|
|
Още веднъж благодаря за отговора! _________________ Винаги трябва да има известна доза мондарлък!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|