| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 16:32 Заглавие: Руски транзистор - инфо |
|
|
Колеги,нямам никакво инфо за руските транзистори и сега ми се налага замяна и не знам какво представлява.
На транзистора пише : 4ГВ4
Помогнете с инфо за него моля! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dasho Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2005 Мнения: 93
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 16:48 Заглавие: |
|
|
| Не пишеш какъв е корпуса.Предполагам че е КТ814Г. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 17:19 Заглавие: |
|
|
Корпуса е като на нашите BD139,140.
По-точно искам да знам,дали е Р или N.
Иначе работи на ниско напрежение и управлява реле.Т
Това е реле за чистачките на Лада Самара. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dasho Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2005 Мнения: 93
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 17:31 Заглавие: |
|
|
| P,1.5А,10W |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 17:53 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви колега!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|