| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 16:21 Заглавие: Код за Philips 22DC594/62F |
|
|
Бихте ли ми помогнали да намеря кода на този касетофон/от Рено Меган без дисплей/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
9376 _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 23, 2006 16:53 Заглавие: |
|
|
Благодаря ще пробвам. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 11:29 Заглавие: |
|
|
Някой да знае как се вкарва кода?  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 11:32 Заглавие: |
|
|
Трябва да има на волана един лост за управление на радиото, от там се прави. Нещо се натискаше, върти се едно копче, и накрая се задържаше нещо. Ама съвсем по спомен карам. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 11:35 Заглавие: |
|
|
Започни с "1" трябва да се появи на дисплея 0000,след това с помоща на "<" ">" изписваш първата цифра натискаш "1" за втората, по същия начин другата и ..... _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 12:34 Заглавие: |
|
|
| blueice написа: | | Започни с "1" трябва да се появи на дисплея 0000,след това с помоща на "<" ">" изписваш първата цифра натискаш "1" за втората, по същия начин другата и ..... |
Фото из альбома 22dc594 _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|