Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 17:27 Заглавие: Въпрос за крайно стъпало "HH" |
|
|
Колеги, имам за ремонт крайно стъпало "HH" модел V800 (Made in England). Прегледах го, смених част от дефектните елементи, но като стигнах до крайните транзистори и забоксувах. Полеви транзистори са, по 4 броя на рамо (P и N), общо 8 на канал. Върху оригиналните транзистори има някакви странни обозначения на "HH". На транзисторите с N-преход пише:
HH HFN
7948
А на другите:
HH HFP
7952
Някой може ли да ми каже какви са тези транзистори, имат ли заместители и от къде могат да се купят? |
|