| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fratio Нов потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 15 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 2:42 Заглавие: Велико Търново ТЦ 4201 |
|
|
При повишаване на яркостта губи баланса на бялото т.е. избива зеления цвят. Смених електролитите и оправих лошите спойки на RGB-то.
Лошото е, че нямям схема.
Ще съм благодарен на съвети къде да търся проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 5:47 Заглавие: |
|
|
| Може би кино |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fratio Нов потребител

Регистриран на: 02 Юли 2004 Мнения: 15 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 7:01 Заглавие: |
|
|
| Е, бива го все още! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 7:22 Заглавие: |
|
|
Ако 200 волта са с добра филтрация кинескоп  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|