| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 16:24 Заглавие: аналог на 59c11 |
|
|
| колеги с какво да заменя тази памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 16:27 Заглавие: |
|
|
93С46 трябва да стане _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 17:37 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | 93С46 трябва да стане | blagodarq kolega |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|