| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elistefanova Нов потребител

Регистриран на: 19 Сеп 2006 Мнения: 5 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пон Окт 30, 2006 13:54 Заглавие: CXA 1908S |
|
|
Здравейте, проблемът в един монитор Сони е CXA 1908S - търся схемата, доста трудно се намира ))))
Ели |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elistefanova Нов потребител

Регистриран на: 19 Сеп 2006 Мнения: 5 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пон Окт 30, 2006 17:02 Заглавие: не |
|
|
| manolov написа: | | http://www.pasatbg.com/ ето тук дават ,че е имат |
внимателно разгледах този сайт, но за съжаление не разполага с предложения за схеми, интересува ме схемата, после ще мисля за покупка
Ели |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Пон Окт 30, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
| Нещо не ми стана ясно.Напиши модела на монитора за който търсиш схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elistefanova Нов потребител

Регистриран на: 19 Сеп 2006 Мнения: 5 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 9:47 Заглавие: |
|
|
Да, прав си, трябваше да съм по-конкретна. Проблемът е в монитор Sony, модел GDM-20SE2T5.
Моля, ако разполагате с data sheet на чип СХА 1908S, да ми го изпратите!
Благодаря предварително!
Ели |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|