| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 12:49 Заглавие: SDA5450 C47 в PANASONIC TX-21MD4P EURO 4 |
|
|
| Колеги мога ли да сменя оргиналния процесор SDA5450 C47 в PANASONIC TX-21MD4P EURO 4 ,който прегрява с SDA5450 C48,че не мога да намеря точно C47.Някой няма ли информация да ми помогне.Чипа откровенно си прегрява и блокира. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 17:49 Заглавие: |
|
|
Амии би трябвало да стане-но не давам гаранция-не съм ги сменял поне.Двата процесора се подвизават на едно и също шаси,като някакви разлики не съм забелязал-може обаче на имаш после
-малко работа-да презапишеш еепрома
-и може би малко повечко работа-да презапишеш големия PROM.
Но не виждам причина да не стане. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Ное 17, 2006 18:26 Заглавие: |
|
|
Виждам на схемата че всичко върви по I2C и клиента е напечен и готов да плаща и прома и еепрома ще програмирам (стига да намеря и бинарки де) обаче ако някой просто е правил тази операция и знае да ме успокои,защото 70 кинта предпочитам в кръчмата да ги запиша а не на стената при другите гафове .За туй ще почакам още малко и тогва ще нагазя смело в батака. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|