Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

CD Changer Panasonic DP88-оптика

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoyanov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 09 Юли 2006
Мнения: 21
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Съб Мар 03, 2007 18:46    Заглавие: CD Changer Panasonic DP88-оптика Отговорете с цитат

Здравейте!Необходима е подмяна на оптиката но не знам като каква да я търся.Това което се вижда като надписи е:
по оптиката - R310 ; JOD
по лентовия кабел - JO73312P ; N1311 ; 456
4962*C 0307
354
Интересуват ме и евентуални заместители,както и ориентировъчна цена.Предварително благодаря на всички отзовали се!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005
Мнения: 2352
Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Съб Мар 03, 2007 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам горчив опит от закупуване на оптики за Панасоник и Техникс. Цената винаги е била около 200лв. И двете не работеха, независимо от факта че с оргиналните си работеха устройствата, с някакви забележки от сорта че прескача. Със закупените хептем не потеглиха нещата. Не искам и друг да изгори по тоя начин. Единствения вариант е да се направите на представител и да отнесете уредбата на тоя дето продава оптиката, той да си я сменява. Ако всичко е добре-следва заплащане!
_________________
Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005
Мнения: 5792
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Мар 03, 2007 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

mitachi написа:
Имам горчив опит от закупуване на оптики за Панасоник и Техникс. Цената винаги е била около 200лв. И двете не работеха, независимо от факта че с оргиналните си работеха устройствата, с някакви забележки от сорта че прескача. Със закупените хептем не потеглиха нещата. Не искам и друг да изгори по тоя начин. Единствения вариант е да се направите на представител и да отнесете уредбата на тоя дето продава оптиката, той да си я сменява. Ако всичко е добре-следва заплащане!

И при мен се получи така само че чейджера беше Сони-изобщо не потегли оптиката-цената и беше около 120 лв.Все пак успях да я върна
_________________
Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Съб Мар 03, 2007 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

mitachi написа:
Имам горчив опит от закупуване на оптики за Панасоник и Техникс. Цената винаги е била около 200лв. И двете не работеха, независимо от факта че с оргиналните си работеха устройствата, с някакви забележки от сорта че прескача. Със закупените хептем не потеглиха нещата. Не искам и друг да изгори по тоя начин. Единствения вариант е да се направите на представител и да отнесете уредбата на тоя дето продава оптиката, той да си я сменява. Ако всичко е добре-следва заплащане!

mitachi, и при мен се е получавало така. При смяна на оптики на гаранционни уреди Панасоник, новите или не тръгваха въобще, или работеха по-зле от оригиналните. Жалко, че цената им е като на истински, а явно не са. Ментетата вече станаха повече от истинските части..... Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov