| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ste4kin Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2003 Мнения: 104 Местожителство: Кюстендил
|
Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 19:10 Заглавие: Телевизор Thomson-сервиз??? |
|
|
| Имам проблем със запускането на DK стандарта.Ако имате информация как се влиза в сервизен режим на Thomson 14MG130G със шаси TX807EU моля помогнете! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 19:37 Заглавие: |
|
|
Виж на лични. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 19:42 Заглавие: |
|
|
| Погледни атача. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ste4kin Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2003 Мнения: 104 Местожителство: Кюстендил
|
Пуснато на: Сря Ное 22, 2006 12:44 Заглавие: |
|
|
| Благодаря и на двама ви! :) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|