Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 19:19 Заглавие: Продавам тонер |
|
|
За копирни машини ОСЕ-ползван е за такива.На опаковката пише:ЗА МИТА мод.1555,1605,1656,1657,1685,1855,2155.имам 4 нови,оригинални контейнера по 180 грама.Цена 30 лева за контейнер,всичките-за 110 лева. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|