| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 14:24 Заглавие: Neo model TV-3466TX |
|
|
Проблема е във ВО .В горния крайна екрана има една линия , ефект на ниско захранване но не е .Чипа на ВО е STV9306A не мога да намеря нищо за него в дата шета.Изходния кондензатор към бобините беше подут смених го но ефекта е същия смених и всички електролити във веригата на ВО.Имал ли е някой проблем с този чип STV9306. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 23:09 Заглавие: |
|
|
| Колега смени ценера 12V и си готов . Ценера се намира близо до BO и TXO . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 23:28 Заглавие: |
|
|
| top serviz написа: | | Колега смени ценера 12V и си готов . Ценера се намира близо до BO и TXO . |
VD430 _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|