| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toffifee Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Нед Дек 24, 2006 23:09 Заглавие: Сервизен режим на SIEMENS FC-537 V7 |
|
|
Здравейте колеги...
Имам проблем с този SIEMENS FC-537 V7, нов модел е с TDA9353......
Рових се тука във форума, пробвах с какво ли не, но не става и не става, не мога да вляза в сервизния режим.
Помогнете МОЛЯ.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 10:27 Заглавие: |
|
|
Някакви надписи по платката,напишете и пвлното наименование на процесора. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 10:52 Заглавие: siemens f-537 V7 |
|
|
Процесора е TDA9353PS/N3/2/1693 Менюто е като на един модел ELITE, DU-то като на Prolux. Няма скрит бутон в дистанционото, пробвах с всички подобни(сходни) варианти, които има из форума. По шасито не се вижда нищо което да подсказва номер на шаси, освен надпис JUNIOR    |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 11:11 Заглавие: |
|
|
Пробвайте това от пощата за шаси PT92. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 11:27 Заглавие: Re: siemens f-537 V7 |
|
|
| toffifee написа: | По шасито не се вижда нищо което да подсказва номер на шаси, освен надпис JUNIOR    |
Има такива версии F и G на това шаси (PT92).
На схемата която имам е обозначен сервизен куплунг (версията на процесора обаче е малко по-друга).
Схема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 12:06 Заглавие: siemens fc537 |
|
|
Дима не става по този начин.... вече съм пробвал, а колкото за сервизния куплунг има такъв, но би трябвало и по друг начин да се влиза в сервизния режим.
На ДУ-то има бутон I ... да не би да има някоя хватка като при другите сименси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 12:43 Заглавие: Re: siemens fc537 |
|
|
| toffifee написа: | | На ДУ-то има бутон I ... да не би да има някоя хватка като при другите сименси |
Ами пробвай, понякога подобни "марки" спазват традициите (въпреки, че ползват други шасита).
П.С. Би ли качил картинка на пулта? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|